Od lat współpracujemy z największymi producentami środków smarnych jak i wyspecjalizowanymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi, aby zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Oleje dla elektrowni i elektrociepłowni

Od 1994 roku Ecol jest autoryzowanym, branżowym dystrybutorem środków smarnych produkcji LOTOS Oil (Grupa LOTOS) dla energetyki przemysłowej i zawodowej. Od początku wdrożenia olejów turbinowych rodziny Remiz® na rynku, jesteśmy największym dostawcą olejów Remiz® TU i TG w Polsce, stosowanych w  większości elektrowni i elektrociepłowni, a dziś także największym dystrybutorem środków smarnych LOTOS dla przemysłu.

www.lotosoil.pl

Oleje dla przemysłu spożywczego

Od 2017 roku Ecol jest wyłącznym w Polsce dystrybutorem STRUB Swiss Tribology – niezależnego szwajcarskiego producenta środków smarnych i technicznych środków czyszczących. STRUB działa na całym świecie, posiadając oddziały w 60 krajach. Oferujemy środki smarne, przeznaczone dla branży spożywczej, zarejestrowane przez NSF w grupie H1, dopuszczone do  incydentalnego kontaktu z żywnością.

Uzupełniająco oferujemy produkty innych znanych producentów jak Fuchs, Chevron, Shell, Mobil, Total, Addinol, Quaker i wielu innych. Dostarczamy środki smarne wraz z pełnym doradztwem i serwisem eksploatacyjnym.

www.strub.pl